‘X-Files’ın yeni sezonundan ilk fotoğraflar yayınlandı

2016’nın başlarında ekranlara geri dönmesi beklenen 90’lı yılların kült dizisi The X-Files‘ın (Gizli Dosyalar) merakla beklenilen ilk bölümünden fotoğraflar yayınlandı. Söz konusu ilk görüntülerle birlikte dizinin yeni öyküsüne dair heyecan verici bazı detaylar da belli olmaya başladı.

The X-Files‘ın baş karakterleri Mulder ve Scully’yi canlandıran David Duchovny ve Gillian Anderson’ın yanında yine dizininin önemli bir parçası haline gelen Smoking Man ve Skinner karakterlerinin de yeni sezonda yer alacağı daha önceden açıklanmıştı. Bununla birlikte, 13 yıllık bir aranın ardından geri dönüş yapan dizinin yeni sezonunun ilk bölümünün adının “My Struggle” olacağı açıklandı. Yeni sezonun dikkat çekici ayrıntılarından birisi de Annet Mahendru tarafından canlandırılan ve uzaylılar tarafından düzenli olarak kaçırıldığına ve geri bırakıldığına inanılan “Steva” karakteri. Aşağıda yer alan ve Entertainment Weekly tarafından paylaşılan fotoğraflar da dizinin hayranlarını biraz daha heyecanlandıracak nitelikte.

the x-files yeni sezon 2

the x-files yeni sezon 3

the x-files yeni sezon 4

the x-files yeni sezon 5

the x-files yeni sezon 6

the x-files yeni sezon 7

the x-files yeni sezon 8

Yazar:

Disiplinler ve kültürlerarası bir içerik deneyimi; en güncel felsefe, sanat, müzik, sinema, edebiyat, bilim ve teknoloji haberleri...