The Hateful Eight’in karakterlerini tanıtan yeni poster serisi

Geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk fragmanın ardından, Tarantino’nun sekizinci stüdyo filmi The Hateful Eight‘in karakterlerini tanıtan yeni posterler görücüye çıktı.

Quentin Tarantino’nun karlı bir kış atmosferinde geçen Western filmi The Hateful Eight için yayınlanan ve yine karlarla kaplı bir arka plana sahip olan yedi poster filmin sekiz karakterini ön plana çıkartıyor.

Kurt Russell ve Jennifer Jason Leigh tarafından canlandırılan iki ana karakter John Ruth ve Daisy Domergue’in yer aldığı daha önceden yayınlanan bir poster filme dair ilk görsellerden birisi olmuştu. Bu yeni posterler arasında yine yan yana gördüğümüz bu ikiliyle birlikte; Samuel L. Jackson, Walton Goggins, Tim Roth, Michael Madsen, Bruce Dern, ve Demian Bichir tarafından canlandırılan her bir karakterin de posteri ilk defa yayınlandı.

İlk gösterimi 25 Aralık’ta, 70 mm’lik format için gerekli altyapıya sahip, seçilmiş salonlarda yapılacak olan The Hateful Eight, 8 Ocak’ta da bütün dünyadaki izleyicilerle buluşacak.

Film için 70 mm’lik formata özel bir ilk gösterim etkinliği gerçekleştirilmesinin nedeninin; Tarantino’nun klasik sinema deneyimine ve filmin estetik niteliklerine verdiği önem olduğu belirtiliyor.

hateful eight

hateful eight 2

hateful eight 3

hateful eight 4

hateful eight 5

hateful eight 6

hateful eight 7

Yazar:

Disiplinler ve kültürlerarası bir içerik deneyimi; en güncel felsefe, sanat, müzik, sinema, edebiyat, bilim ve teknoloji haberleri...