‘Roger Waters The Wall’ !f İstanbul gösterimi için geri sayım

Bu yıl 15.’si düzenlenecek olan !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali kapsamında yapılacak olan ilk gösterim, festival katılımcılarıyla bir müzik efsanesini buluşturuyor. Pink Floyd’un kurucularından Roger Waters, ülkemizde de 4 Ağustos’ta verdiği unutulmaz konserin bir parçası olduğu The Wall turnesinin görüntülerinden oluşan belgesel yapım “Roger Waters The Wall“un bu ilk gösterimi ücretsiz olarak seyretmek de mümkün.

Dünyayla aynı anda gösterime girecek belgesele ücretsiz bilet kazanmak isteyenler, #DuvardaBarışVar hashtag’iyle Instagram üzerinden barış temalı duvar yazılarının fotoğraflarını paylaşarak bu şansı elde edebilecekler. Söz konusu hashtag’le birlikte çektikleri fotoğrafları en çok beğenilen kullanıcılar gösterime ücretsiz olarak katılabilecekler.

29 Eylül’de Cinemaximum City’s Nişantaşı’ndan yapılacak olan ücretsiz gösterim için #DuvardaBarışVar motto’suyla bir çağrı başlatan !f İstanbul, sinemanın birleştirici gücünü artan barış talebine bir ses verebilmesi amacıyla kullanmayı hedefliyor.

Roger Waters The Wall” etkinliğinin ardından 18 Şubat’ta İstanbul’da başlayacak olan !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali, 3 Mart’ta Ankara ve 6 Mart’ta da İzmir’deki izleyicilerle buluşacak.

the wall roger waters

Yazar:

Disiplinler ve kültürlerarası bir içerik deneyimi; en güncel felsefe, sanat, müzik, sinema, edebiyat, bilim ve teknoloji haberleri...