Daft Punk belgeseli, ‘Daft Punk Unchained’in fragmanı yayınlandı

Yönetmenliğini Hervé Martin Delpierre’in üstlendiği son dönemlerin en başarılı müzik gruplarından Daft Punk için hazırlanan belgesel yapım Daft Punk Unchained‘in fragmanı yayınlandı. İlk olarak 24 Haziran’da Fransa’da gösterime giren ve yapımclığını BBC Worldwide France’ın üstlendiği belgeselin diğer ülkelerde de bu yıl içerisinde gösterime girmesi bekleniyor.

Oldukça ayrıntılı ve başarılı bir anlatıma sahip olduğu anlaşılan belgeselde, Thomas Bangalter ve Guy-Manuel de Homem-Christo ikilisinin oluşturduğu Fransız elektronik müzik topluluğu Daft Punk’a dair çok özel anlara yer veriliyor. İkiliyle daha önce bir şekilde yolları kesişen isimlerin de görüleceği belgeselde Pharrell Williams, Nile Rodgers, Kanye West, Giorgio Moroder, Michel Gondry, Paul Williams, Peter Lindbergh, Leiji Matsumoto ve Pete Tong gibi önemli sanatçılarla yapılan röportajlara yer verilecek.

Yazar:

Disiplinler ve kültürlerarası bir içerik deneyimi; en güncel felsefe, sanat, müzik, sinema, edebiyat, bilim ve teknoloji haberleri...