Yeni The X-Files bölümlerini tanıtan 22 dakikalık bir video yayınlandı

Star Wars: Güç Uyanıyor’un kopardığı gürültü birçok bu aralar birçok yapımı biraz gölgede bırakıyor olsa da aslında bir diğer popüler bilim kurgu efsanesi daha izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz aylarda duyurusu yapılan yeni The X-Files (Gizli Dosyalar) bölümlerinin yılbaşından sonra ekranlara gelmesi bekleniyor.

Altı bölümlük mini bir dizi halinde yayınlanacak olan The X-Files’ın yeni sezonu için yayınlanan ilk fragmanların ardından, dizinin yapımcısı Fox, geçtiğimiz gün yeni bölümlerden sahnelere de yer verilen şimdiye kadar yayınlanmış en uzun tanıtım videosunu paylaştı.

Daha önce fragmanların aksine, sahne arkası görüntülerle birlikte aralarında başroldeki David Duchovny (Fox Mulder), Gillian Anderson’ın (Scully) da olduğu dizinin oyuncuları ve dizinin yaratıcısı Chris Carter’la yapılan söyleşilerin de bulunduğu bu videoda yeni bölümlerde anlatılacak olan hikayelere de daha ayrıntılı bir biçimde değiniliyor.

Söz konusu tanıtım videosu son bölümü 2002’de yayınlanan orijinal The X-Files sezonları için 24 Ocak’ta yeniden başlayacak olan yeni sezondan önce iyi bir hatırlatıcı niteliğinde.

Yazar:

Disiplinler ve kültürlerarası bir içerik deneyimi; en güncel felsefe, sanat, müzik, sinema, edebiyat, bilim ve teknoloji haberleri...