‘Six Feet Under’ın yaratıcısından yeni dizi!

Six Feet Under’ın ve American Beauty’nin senaristi Alan Ball’un yaratıcılığını üstleneceği yeni bir dram dizisi duyuruldu.

Senaristliği CNBC’de yayınlanan kara mizah dizisi Six Feet Under’ın ve kült film American Beauty’nin senaristi, True Blood’un yapımcısı Alan Ball tarafından üstlenilecek yeni dizi, HBO tarafından yayınlanacak. Dizinin ismine ve oyuncu kadrosuna ilişkin bir bilgi paylaşılmamışken, Deadline’da yer alan bir haberde dizin sinopsisi şu şekilde açıklandı:

“Bu isimsiz dizi çağdaş bir çokkültürlü aileyi konu ediniyor: bir felsefe profesörü, onun avukat eşi, Somali, Vietnam ve Kolombiya’dan evlat edindikleri üç çocuk ve biyolojik tek çocukları. Bu ilerici aile, gerçekte derin uçurumları barındırıyor. Çocuklardan biri yalnızca kendisinin yapabildiği bir şeyi keşfediyor. Bu ruhsal bir rahatsızlık mı, yoksa başka bir şey mi? Bu seri, günümüz Amerika yaşantısının derinlikli ve trajikomik bir temsili.”

İLGİLİ İÇERİK: Black Mirror’ın yeni sezonu Ekim’de!

Alan Ball’un senaristliğini üstlendiği Six Feet Under 5 sezon, yapımcılığını üstlendiği True Blood ise 7 sezon devam etmişti.

 

Yazar:

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde felsefe lisansını sürdürüyor. Müzik ve sinemayla ilgileniyor.