İş Sanat’ta bu hafta: Caz, klasik müzik ve çocuklar için masallar

İş Sanat, Mart ayında dünyaca ünlü yıldızları ve genç yetenekleri ağırlayacağı bir dizi  konser ve çocuklara yönelik bir etkinlik düzenliyor.

GONZALO RUBALCABA
Charlie Haden Anısına

Gonzalo Rubalcaba

Olağanüstü enstrüman tekniğiyle günümüzün en iyi Latin/caz piyanistlerinden biri kabul edilen Gonzalo Rubalcaba, 2014’te hayata veda eden, 30 yıllık dostu kontrbas virtüözü Charlie Haden anısına İş Sanat sahnesinde caz tutkunlarının aklından çıkmayacak bir konser verecek. Bir Palme d’Or, dört Grammy ödülü ve 15 Grammy adaylığıyla modern caz dünyasında kalıcı bir yer edinen sanatçı, dostu Haden’a adadığı gecede, 2015 tarihli ‘Charlie’ albümünden parçalar seslendirecek. 17 Mart 2017, Cuma akşamı saat 20.30’da gerçekleşecek bu muhteşem müzik ziyafetini kaçırmayın.

Satış noktaları
İş Sanat Ana Gişe – 0212 316 10 83 / Biletix – 0216 556 98 00 / www.biletix.com

MELİS BİRKAN İLE ÇOCUKLAR İÇİN MÜZİKLİ MASALLAR

Melis Birkan’la Çocuklar için Müzikli Masallar

İş Sanat’ın kısa sürede çok sevilen etkinliği Çocuklar İçin Müzikli Masallar’ın bu ayki konuk anlatıcısı oyuncu Melis Birkan olacak. Birkan, kendi seçtiği Ağustos Böceği ve Karınca’nın yanı sıra iki farklı dünya masalını da minikler için anlatacak.Oyuncular Aytek Önal ve Selim Can Yalçın‘ın neşeli canlandırmalarına Eren Aydoğan piyanosuyla eşlik edecek. Çocuğunuz ve sizin için keyifli bir Pazar günü vadeden bu oyunu kaçırmak istemeyenler 19 Mart 2017 Pazar günü saat 15.00‘ı ajandalarına not edebilirler.

Satış noktaları
İş Sanat Ana Gişe – 0212 316 10 83 / Biletix – 0216 556 98 00 / www.biletix.com

MİLLÎ REASÜRANS’TA PARLAYAN YILDIZLAR
SELİN NARDEMİR çello
MUHAMMEDJAN SHARIPOV keman

Muhammedjan Sharipov

Selin Nardemir

İş Sanat’ın Millî Reasürans’ta düzenlediği Parlayan Yıldızlar konser serisinin mart ayındaki konukları genç ve yetenekli sanatçılar Selin Nardemir (çello) ve Muhammedjan Sharipov (keman) olacak. Selin Nardemir, ilk orkestra deneyimini Doğuş Çocuk Senfoni Orkestrası ile yaşadı ve 2016 yılında Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ve Cihat Aşkın Ensemble grubuna dahil oldu.2015 Romanya Remember Enescu Uluslararası Keman Yarışması’nda birincilik ödülüne layık görülen Sharipov ise eğitimini Salzburg Mozarteum Üniversitesi’nde Prof. Harald Herzl’in sınıfında sürdürüyor. Nardemir ve Sharipov’un özel hazırladıkları repertuvar ile dinleyicilerine enstrüman hakimiyetlerini sergileyecekleri konser 27 Mart 2017, Pazartesi akşamı saat 20.30’da gerçekleşecek.

Konser ücretsizdir. Rezervasyon; 0 212 316 10 83 numaralı telefondan veya issanat@isbank.com.tr adresinden yapılabilir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Yazar:

Disiplinler ve kültürlerarası bir içerik deneyimi; en güncel felsefe, sanat, müzik, sinema, edebiyat, bilim ve teknoloji haberleri...