ABD, Trump döneminin sığınmacıları hükümet bazında yasaklama politikasına son verdi – Canlı | Amerikan Haberleri

Reggae şarkıcısı Eddie Grant New York Eyaleti Başsavcısı ve diğer güçlü insanlar savaştıkları yerde – zorlama yoluyla – kazanabilirler Donald Trump Yasal işlemde yeminli soruları cevaplamak.

Eddie Grant.

Eddie Grant. Fotoğraf: Jean-Christophe Pat / AB

Grant, eski cumhurbaşkanına ve kampanyasına şarkıyı kullandığı için dava açtı Elektrik Bulvarı 2020’de bir reklamda.

İçinde reklamGrant’in şarkısı bir animasyon gibi geliyor Joe Biden Trump kampanyası treni yüksek hızda gittikten sonra, bir el arabasıyla yavaş hareket eder. Pitton’un yorumları da soruluyor.

Buna göre Grant’in davası: “1 Eylül 2020 itibariyle video 13,7 milyondan fazla kez izlendi; Videoyu içeren tweet 350.000’den fazla ‘beğenildi’, 139.000’den fazla yeniden tweetlendi ve 50.000’e yakın yorum aldı.

Grant, telif hakkı ihlali ve 300.000 $ tazminat talep ediyor. Trump’ın sahip olduğu Arıza Dava reddedilmelidir.

Davasının savunucuları, bu ifadenin gerçek metnini çevrimiçi olarak sunmak için çalışıyorlar. onlar da var Dedim Trump, “başkanın mutlak dokunulmazlığı” nedeniyle yargılanamaz.

Geçen Eylül, Yargıç John Goldl yazdı: “Davalılar, kapsamlı borçlanmaları için hiçbir gerekçe sunmadılar.”

Bu hafta içinde bir mektup Hakime bilgi verildi Business Insider tarafındanGrant’in avukatlarından biri, “Sanıklar Donald J. Trump ve Donald J. Trump, Başkan, Inc.’in rızasıyla … taraflar buluşun tamamlanması için 60 günlük bir uzatma talep ediyor” yazdı.

Belge alışverişi tamamlandı, ancak “her iki tarafın itiraflarını planlamak ve almak için daha fazla zamana ihtiyaç var” dedi.

Dava çözülmezse ve yeni program onaylanırsa, Trump ve Grant 21 Haziran’a kadar görevden alınacak.

Tüm hikaye:

READ  Rusya ve Ukrayna'daki Savaşla İlgili Son Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.