Albert Pujols, kardinaller anlaşmayı kabul etti

Jüpiter, Fla. – Ne zaman Albert Pujols Bunun tartışmasız Onur Listesi kariyerinin son sezonu olacağını ve aynı Kardinaller ayarıyla başlayacağını, tam da en büyük başarısını elde ettiği yere geleceğini doğruladı ve vurguladı. Bu bir ritüel, nostaljik turizm değil Hollywood türü sonlarla tamamlandı.

Hayır, Pujols Cardinals Red takımına geri dönüyor ve oyunun en korkulan slugger’larından biri olmaya çalışıyor ve St. Louis’i başka bir World Series Şampiyonasına itmeye yardım etmek için burada, dedi Pazartesi günü eski takımına yeniden katıldıktan sonra – yıl sözleşme. Anlaşmanın şartları açıklanmadı, ancak bir kaynak MLB.com’dan Mark Feinsand’a 2,5 milyon dolar değerinde olduğunu söyledi.

42 yaşındaki Pujols’un 2001-11’de Cardinals ile iki şampiyonluk, üç MVP ödülü ve art arda 10 galibiyet kazandığında yaptığı büyüyü uyandırıp uyandıramayacağını zaman gösterecek. .300 ve 30 veya daha fazla ev koşusunu parçalayın. Pujols, St. Louis’deki ilk koşusu sırasında aynı olduğu ortaya çıkan göz kamaştırıcı bir çelik parıltı ve pompalanmış ruh hali ile bu son koşudan yarasa kuşları içeren bir formayla çıkmayı umduğunu söyledi.

Pujols, Roger Dean Stadyumu’nda sağ saha çitinden çıkıp faul çizgisini geçerek Kardinaller takımına sığınakta katılmak için yürürken, “Benim için, bence bir nedenden dolayı buradayım,” dedi. Onların Astros’a 2-1 mağlup oldu. “Hala bu oyunu oynayabileceğime inanıyorlar ve bu sistemin şampiyonluk kazanmama yardımcı olacağını umuyorlar. Ben de buna inanıyorum.”

Weinwright, Pazartesi günü Pujols’un onu erken uykusundan bir “ayı kucaklaması” ile uyandırdığını belirterek, “İyi durumda görünüyor ve motive olmuş gibi görünüyor” dedi.

Wynride, “Albert herhangi bir zamanda motive olursa, yapılacak çok, çok tehlikeli bir şey” dedi. “İnsanlara çok yaşlı ya da tepede olmadığını göstermek için motive oluyor. Bunun için nostaljik olması gerektiğini düşünmüyorum; dışarı çıkıp bir şeyler kanıtlamak istiyor. O çipi omzuna koymak güzel. Çok sevimli değil ama kendini kanıtlamak ister.

Kardinallerin sahibi Bill Dwight Jr., Pazartesi sabahı takım karargahına vardığında Pujols’un eklenmesinden hemen bir yanıt gördü. 5 forma giyen bir taraftar gördü. David Jr. imzayı “baharın en önemli olayı” olarak nitelendirdi.

Pujols, 21 sezonda 21 iç saha yarışından utandı ve 700 puan aldı – bu hasarın çoğu, 11 sezonda Cardinals ile yaptığı tarihi koşudan. Redfords ile 328 sayı ve 445 ev koşusu yaptı, dokuz kez All-Star seçildi ve iki kez Altın Eldiven kazandı.

2011 yılında St. Louis’den ayrılan Pujols, Angels ile 10 yıllık, 240 milyon dolarlık bir serbest oyuncu sözleşmesi imzalayarak, geçtiğimiz yıllarda Anaheim ve Los Angeles Dodgers için oynarken duygusal olarak St. Louis’e geri döndü. 2019’daki mevcut Kardinaller Dakota Hudson ve JA Happ, geçen sezon eve dönüşlerini yapmadan önce ve sonra – Cardinals hayranlarından aldığı sayısız övgü – St. Louis’e geri dönmeyi tekrar hayal etmesine izin verdi.

Pujols, “Her zaman umut vardı, bu yüzden kapıyı asla kapatmazdınız” dedi. “Sistem beni asla kapatmadı, ben de kapıyı asla kapatmadım. Bu harika bir fırsat. Her şey her zaman Tanrı’nın zamanında olur ve şimdi tam zamanıdır. Buraya döndüm ve çok heyecanlıyım.

Weinwright, son günlerde yönetimi Bujols’a geri imzalamaya zorladığını kabul ederek, “Hiçbir zaman sert duygular yaşamadık” dedi. “Taraftarlarla çok zaman geçmiş gibiydi ve sanki köprünün altında su varmış gibi görünüyordu.

“Onu gördüklerine memnun oldular ve o sayıyı attığında, bu her zaman Albert’in işiydi. Evden kaçma sola, ama şimdiye kadar gördüğüm en iyi şeylerden biri;

Ekstra bir motivasyona ihtiyacı varmış gibi, Pujols bunun son sezonu olacağını bilmenin onu şık bir şekilde bitirmesi için motive edeceğini söyledi – World Series Cup’ın başının üstünden kaldırıldığını umarak.

Pujols dürüstçe “Bu benim, bu benim son koşum” dedi. “O adamlar, [Molina and Wainwright], Üzerimde büyük bir etkisi oldu ve birlikte harika bir geçmişimiz var. Şimdi bunu tarihimize eklemek istiyoruz. Bu yıl bunu başarmayı ve şampiyonluk kupasını kaldırmayı umuyoruz. Bunu yapabilirsek bizim için çok özel olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.