Arnold Schwarzenegger’in video mesajı Rusları hükümetin yanlış bilgisiyle uğraşmaya çağırıyor

Schwarzenegger, Rus vatandaşlarına ve askerlerine “çeşitli farklı kanallardan bu mesajı gönderdiğini” söyledi ve hükümeti ve ordusu tarafından işlenen zulümlerle ilgili mesajının engelleneceğini umduğunu söyledi. bu Twitter’da yayınlanan video 15 milyondan fazla izlenme sayısına sahiptir.

“Bu savaşı Ukrayna başlatmadı. Ne milliyetçiler ne de Naziler vardı” dedi. “Kremlin’de iktidardakiler bu savaşı başlattı.”

Schwarzenegger, “Dünyada olan şeyler sizden saklanıyor, bilmeniz gereken korkunç şeyler” dedi.

“Rus halkının bu tür olaylardan habersiz olduğunu biliyorum, bu yüzden Rus halkını ve Ukrayna’daki Rus askerlerini size söylenen propagandayı ve yanlış bilgiyi anlamaya çağırıyorum. Lütfen gerçeği yaymama yardım edin.”

Rus hükümetini işgal için şiddetle eleştirdi ve savaşın arkasındaki nedenlerle “yalnızca vatandaşlarına değil askerlerine de yalan söylediklerini” söyledi.

Schwarzenegger ayrıca ziyaret deneyimlerinden de sevgiyle bahsetti Rusya Film kariyeri ve çocukluk kahramanının Rus ağır halterci ve olimpiyat altın madalyalı Yuri Vlasov olduğunu söyledi. Schwarzenegger, Vlaso ile ilk tanıştığında 14 yaşında olduğunu söyledi. İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazi Almanyası için savaşan Avusturyalı babasının muhalefetine rağmen, heykelinin zarafeti genç bir Schwarzenegger’i fotoğrafını yatağın üzerinde tutmaya sevk etti.

Schwarzenegger, kişisel özgürlük için büyük bir tehdit oluşturan savaşı açıkça protesto eden Ruslara bir mesaj ekledi.

“Dünya cesaretinizi gördü. Cesaretinizin sonuçlarını yaşadığınızı biliyoruz” dedi.

“Siz benim yeni kahramanlarımsınız. Yuri Petrovich Vlaso’nun gücüne sahipsiniz. Rusya’nın gerçek kalbine sahipsiniz.”

READ  Dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.