Bakınız: Logan Paul, WrestleMania 38’i kazandı ve takım yarışmasında Ray Mysterio’yu yendi

WWE

Logan Paul, profesyonel güreşteki ilk maçına Wrestling Mania 38’de çıktı ve efsanevi Ray Mysterio’yu mağlup etti. Paul, takım maçında Ray ve Dominic Mysterio’nun baba-oğul ikilisiyle yüzleşmek için The Miss’e katılır.

Pat Bunny, Pat McAfee ve Stephen Amel’in ayak izlerini takip eden Paul, popüler bir çaprazlama yarışmasında ürün sunmaya devam etti. Sosyal medya süperstarı, Cumartesi gecesi Teksas, Arlington’daki AT&T Stadyumu’nda taraftarların tezahüratlarının tadını çıkardı. Boynuna dünyanın en pahalı Pokemon kartını takarak yüzüğe girdi.

Paul’ün atletik hüneri, orta ipte gişe rekorları kıran bir oyun, Dominic için bir powerslam ve rafta bir sublex dahil olmak üzere bir dizi teknikte ustalaşırken tamamen ortaya çıktı.

Paul ayrıca, özellikle Double-619’u ve Splash maçının sonuna doğru bir kurbağayı yaladı.

Ayırıcı internet kişiliği, sevilen bir WWE şampiyonu ve Ray’in yakın bir arkadaşı olan merhum Eddie Guerrero’nun davranışları ve hareketlerini düşünerek kalabalığı çılgına çevirdi.

Bayan, maçın geç saatlerindeki kaostan yararlandı, kendine nişan aldı ve Mysterio’ya zafer için Kafatası Ezme Finali ekti. Süt kutlaması kısa sürdü. Bayan Paul ona döndü ve kalabalığın tepkisini anında tezahürattan saf heyecana değiştiren bir bitirici ile yere serdi.

WrestlingMania 38, 2 Nisan Cumartesi ve 3 Nisan Pazar günleri Arlington’daki AT&T Stadyumu’nda iki gecelik bir etkinliktir.

READ  Dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.