‘Batman’ 238 milyon doları aştı, BTS konser film rekorları

Aziz Batman.

Robert PattinsonS yarasa Adam iyi bir galibiyet oldu Sinema Bileti Bilet Mağazasıİkinci hafta sonu, 4.417 salondan 66 milyon dolar ile 238,5 milyon dolar olan 10 günlük yurtiçi hasılatını aştı.

Dışarı Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok – Yurtiçinde yaklaşık 800 milyon dolar hasılat elde etti – bu zaten Kuzey Amerika gişesinde salgın döneminin en iyi gösterisi.

yarasa Adam Yüzde 50 düşüş, büyük bir olay filmi için nispeten zayıf bir düşüş. Hafta sonu boyunca yeni geniş stüdyo yayınlarının olmamasının zararı olmaz. Önce Pixar ve Disney açıldı kırmızıya döner 11 Mart’ta, ancak Ocak ayının başlarında, animasyon filminin sinema salonlarını atlayacağı ve flamanın erişilebildiği ülkelerde doğrudan Disney+’a gideceği açıklandı.

Bu hafta sonu yurt dışında kırmızıya döner Disney+ unlocked 12 ürün pazarında açıldı. Suudi Arabistan’ın yönettiği film 3,8 milyon dolar hasılat elde etti.

yarasa Adam 76 pazardan 224,7 milyon dolar ve dünya çapında 463,2 milyon dolar değerinde 66,6 milyon dolar ile uluslararası sıralamada zirveye yerleşti. Çin olmadan bu hafta sonu açılacak. Imax çok büyük rakamlar veya küresel toplam 38,7 milyon dolar topladı.

Piyasaya sürülmeden önce yapımı 200 milyon dolara mal olan süper kahraman filmi, Warner Bros. ve DC için çok büyük (ve gerekli bir başarıydı) idi. Warners gibi, zaman tesadüfidir Sınırda Discovery’nin yeni sahibi.)

Hareket Matt Reeves, Yarasaadam ‘Performansı, neredeyse üç saat çalıştığı ve karanlık tarafta olduğu düşünüldüğünde çok etkileyici. PG-13 filmi, Bruce Wayne’in daha önceki günlerde suçla mücadelesine odaklanıyor ve Batman düşmanlarından oluşan haydut bir galeriye sahip. Paul Dono, Riddler’ı oynuyorZoë Gravitz Catwoman ve Colin Farrell Penguen olarak görünürken Batman tarafından takip edilen bir seri katil.

READ  Sıralamak

yarasa Adam Eleştirmenler tarafından iyi karşılandı ve izleyicilerden A-Cinemascore ve güçlü PostTrack çıkış puanları aldı.

Sony’nin başlıksız Dördüncü hafta sonu için listelerde zirveye yerleşti ve 3.725 lokasyondan 9.3 milyon dolar ile 113.4 milyon dolar hasılat elde etti. Ayrıca 64 pazardan denizaşırı 11.2 milyon dolar toplayarak Pazar günü dünya çapında 300 ve 301,3 milyon dolara ulaştı.

Ülke çapında yeni bir yayın olmamasına rağmen, Koreli erkek grubu tarafından iki canlı performans var. BDSCumartesi günkü Seul konseri büyük iş yaptı. BTS’in sahnede dans etmesine izin verildi: CioKuzey Amerika’da 6.9 milyon dolar kazandım ve 800 salonda konseri kaydederek tüm zamanların en yüksek hasılat yapan canlı sinema etkinliği oldum.

Ve dünya çapında gişesi 32.6 milyon dolar (nihai rakamlar hesaplandığında bu sayı artacak).

Teyp geç konser filmi de ABD ve diğer pazarlarda bir hit oldu yarasa Adam Kuzey Amerika ve başka yerlerdeki 55 sinemada açıkça 2 numaraydı. En iyi pazarlar Los Angeles, San Francisco, Dallas, Houston, Chicago, Toronto, Vancouver ve Salt Lake City’dir.

Canlı etkinlik sineması yükselişte – Imax bu cephede kilit bir rol oynuyor – izleyiciler ve dağıtımcılar sinemaseverleri çekmenin yollarını arıyor. Ayrıca sinemalar bunun gibi etkinlikler için daha fazla liste yapabilir ve BTS biletleri 35 dolara kadar çıkabilir. (Metropolitan Operası uzun yıllardır bazı operaların cumartesi gösterilerini sinemalarda yayınlıyor ve bu çok başarılı bir proje haline geldi.)

Enteligens’e göre, bu ortalama bilet fiyatı dans etme izni 35.14 dolardı. Metropolitan Opera’nın canlı yayın maliyeti Ariadne, Naxas’ta 25.45 dolardı.

MGM ve United Artists’ten Feel Good Filmi Köpekoynandı İmar Tatum3.407 salondan sadece yüzde 13 azalarak 5.3 milyon dolara ve yurt içinde toplam 47.8 milyon dolara 4. sırada yer aldı.

READ  Dizi

Sony’nin Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok – Aralık ortasında piyasaya sürüldü – Hafta sonu 792,3 milyon dolar gelir ve hafta sonunu bitirmek için 2,450 ila 4,1 milyon dolar gelirle ilk 5’te yer aldı. Sonunda, geçmiş tarihte yurt içinde 800 milyon doları aşan üçüncü film olacağı garanti ediliyor. Yenilmezler: Endcom (858,4 milyon dolar) ve Star Wars: Güç Uyanıyor (936.7 milyon dolar).

Spidey’in küresel yükü, tüm zamanların en iyi altıncı gösterimi olan ve enflasyona elverişli olmayan 1,87 milyar dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.