Brian Cashman: Yankees, Astros’un ‘yasadışı ve acımasız’ eylemleri nedeniyle bir dizi kuraklıkta

(Editörün notu: Hikayenin önceki bir versiyonu, Brian Cashman’ın 2017 sezonu hakkında nasıl konuştuğunu yanlış sundu.

Yankees, 2022 sezonunda 28. Dünya Serisi şampiyonluğunu kovalıyor ve Genel Müdür Brian Cashman hala 2017 hakkında konuşuyor. Astros hile sezonunda Dünya Serisinde yer alan Yankees hakkında biraz konuşmadı. .

Cashman, “Bizi durduran tek şey, çok yasadışı ve korkunç olmasıydı” dedi. Sporcular. “Bu yüzden, ’09’dan beri World Series’e gitmediğimizi duymaya başladığımda, ‘Pekala, bence doğru yaptık’ diye kızdım. Aşağı çekin, geri getirin, iyi çizin, iyi ticaret yapın, iyi büyüyün, iyi imzalayın. Bizi zorlayan tek şey aldatıcı durumdu.

2017’de New York normal sezonda 91-71’e gitti ve Amerikan Ligi joker maçında yer aldı. Tek eleme maçında çiftleri yendikten sonra, Yankees, Kızılderilileri AL Division Serisinde beş maçta yenerek Şampiyona Serisinde Astros’a katıldı.

Astros, ALCS’deki 3-2’lik bir açıktan Dünya Serisine yükseldi – bunların tümü, kimlikleri çalmak ve gerçek zamanlı olarak pillere aktarmak için yasa dışı bir kamera kullandı, daha sonra Komiser Rob Manfred’in Ofisi bir 2020 raporunda keşfetti ve açıkladı. .

“İnsanlar ‘Oh, bir dünya dizisine gitmiyoruz…’ diyorlar. ‘Evet, bunun ne kadar doğru olabileceğinden emin değilim’ dedim. “Bir dünya serisi ekibimiz vardı. Yaparsın ya da yapmazsın.”

Yankees World Series Kuraklığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için şunları yapabilirsiniz: Andy McCullough’un tüm hikayesini okuyun Aşağıdaki Daha Derine Git bölümünde.

(Fotoğraf: Michael Reeves / Getty Images)

READ  Rusya-Ukrayna savaşı: Son Haberler - The New York Times

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.