Bruce Willis, afazi teşhisi konulduktan sonra oyunculuktan emekli oldu – Hollywood Reporter

bruce willis Ailesi sosyal medyada yaptığı açıklamada, kendisine afazi teşhisi konulduktan sonra oyunculuk kariyerinden “çekildiğini” ve bunun da konuşmayı anlama veya ifade etme yeteneğinin kaybına yol açtığını söyledi.

Açıklamada, “Sevgili Bruce’un bazı sağlık sorunları yaşadığını ve yakın zamanda bilişsel yeteneklerini etkileyen afazi teşhisi konduğunu aile olarak Bruce’un harika destekçilerine paylaşmak isteriz.” denildi. “Sonuç olarak, Bruce en önemli kariyerinden büyük bir özenle ayrılıyor.”

67 yaşındaki oyuncu, ikonik ekrandaki John McLane rolüyle tanınıyor. Zor Ölüm Mülkiyet. Orijinal 1988 filmi Willis’i bir film ve aksiyon yıldızı yaptı, özellikle dizide en iyi komedyen olarak biliniyordu. Ay ışığı (1985-89), 1987’de Emmy Ödülü’nü kazandı. 2000 yılında konuk rolü için başka bir Emmy aldı. Arkadaşlar.

Yapımcı Larry Gordon, “Bu habere çok üzüldüm. Zor Ölüm Ve onun 1990 serisi, dedi hollywood muhabiri. “Bruce iyi bir arkadaştı ve onunla çalışmak harikaydı. Zor Ölüm 1 Ve 2. Bir oyuncu için hazırlanması ve yaşanması zor filmler olamaz. O tam bir profesyonel ve cesur bir adam.

Willis gibi gişe rekorları kıran filmlerde rol aldı Beşinci Element (1997), Armagedon (1998) ve altıncı bilgi (1999) Willis’in diğer klasiklerini içerir son izci (1991), Ölüm ona olur (1992) Pulp Fiction (1994) ve 12 maymun (1995)

Willis ailesi yaptığı açıklamada, “Bu, ailemiz için çok zorlu bir zaman ve devam eden sevginiz, nezaketiniz ve desteğiniz için gerçekten minnettarız.” Dedi. “Bunu güçlü bir aile yapısına taşıyoruz ve hayranlarını getirmek istiyoruz çünkü sizin ona yaptığınız kadar onun da sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bruce’un her zaman dediği gibi, ‘Bunu yaşa’, bunu birlikte yapmayı planlıyoruz. Sevgiler. , Emma, ​​Demi, Söylenti, İzci, Tallula, Akçaağaç ve Evelyn. ”

READ  Dizi

Bir yıl önce, yönetmen James Cullen Brezak Willis filmlerini çekti. oyundan kaçış Ve kale Porto Riko’da tekrarlayın. Oyuncunun moralinin yerinde olduğunu ve bir sahneyi çeker çekmez sayfaları parçalayıp basketbol gibi çöpe atmak gibi bir geleneği olduğunu hatırladı. yapımcıyı hatırlattı THR: “O ve ben bunu yapmaktan zevk aldık. İkimiz de en çok basketi kimin atacağı konusunda yarışıyoruz. Çok güldü. Çok güldüm. Çok eğlenceliydi. Bir Instagram gönderisinde, Bresack Ödenen haraç Willis’e yazdığı mektupta “Onunla çalışma fırsatı bulduğum için çok mutluyum.

Hayranlar gelişmeye duydukları inançsızlık ve üzüntüyü paylaştıkça Willis, haber gelir gelmez sosyal medyada hemen popüler oldu.

Aaron Koch ve Kim Masters bu rapora katkıda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.