Kanıtlar, Trev Nova’nın Kanye West’in Grammy şovunun iptaliyle hiçbir ilgisi olmadığını gösteriyor

Noah, gelecek ayki Grammy Ödülleri’nin de ev sahibi.

Westin’in rezil sosyal medya gönderisi, Noah’nın sanatçının son davranışlarıyla ilgili endişesine yanıt olarak geldi. Kim Kardashian’ın eski eşi Ve erkek arkadaşı “SNL” yıldızı Pete Davidson geçen haftaki şovu sırasında.

Noah, bölünme hakkında “Kim zengin ve ünlü olduğu için pişman olmayabilirsin” dedi. Ama ne yaptığını görmek ürkütücü ve birçok kadın ayrılmayı seçtiğinde ne olduğuna dikkat çekiyor” dedi.

Noah’a yakın bir kaynak CNN’e, Westin’in iptaliyle hiçbir ilgisi olmadığını ve West hakkında gösteriyi yapan yapımcılar veya kayıt akademisi ile görüşmediğini söyledi.

Kaynak, “Trevor köylülerden Kanye’nin oyunculuk yapmasını yasaklamalarını asla istemedi. Kanye’nin Instagram gönderisine gücenmedi ve Trevor Instagram’da yanıt verdi. Trevor veya grubunun köylülerden Kanye’yi yasaklamalarını istemesi saçma.”

CNN, kayıt akademisinden henüz geri bildirim almadı ve West, kamuoyuna açıklama yapmadı.

Batı Önerilen Bu yılın albümü de dahil olmak üzere bu yılın Grammy Ödüllerini sunduğu için. Görevden ayrıldıktan sonra ne yapacağı şu anda bilinmiyor.

Westin, Nova’nın daha sonra silinen Instagram gönderisine yorum yaparak, müzisyeni desteklemek için “Seni böyle görmek kalbimi kırıyor” diye yazdı ve müziği hayatının “kaldırılmaz” bir parçasıydı.

Pazar sabahı Nuh Bunu tweetledi“Kanye Kanye’yi iptal etmemem tavsiye edildi.”
Westin’in performansının bu yılki diziden kaldırıldığı haberi hayranlarına biraz sürpriz oldu çünkü ilk raund sanatçılarından biri değildi. Duyuruldu 64. Grammy Ödülleri geçen hafta. Gösteriden önceki günlerde daha fazla gösteri duyurulacak.

Yaklaşan sanatçılar arasında Billy Elish, Lil Nass X, PDS ve Olivia Rodrigo yer alıyor.

Grammy’nin 3 Nisan’da CBS’de yayınlanması planlanıyor.

READ  Dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.