March Madness 2022 Braket Tahminleri: En İyi Oy Alan Kolej Basketbol Modeli için NCAA Rekabetçi Sınavları

başarılı oldu 2022 NCAA Yarışma Braketi Bu bir takım meselesidir, ancak nadiren tek bir oyuncu, bir takımı şampiyonluğa dönüştüren harika bir performansı bir araya getirebilir. 2003’te Syracuse için Carmelo Antony’yi veya 2011’de Connecticut’tan Kemba Walker’ı düşünün. Bu, Kansas’lı Ochai Akbaji’nin 2022 March Madness parantezine girmek istediği koşu. Kansas’ta geçirdiği dört yıl boyunca, Akbaji istikrarlı bir şekilde büyüdü ve Kansas’ı ortalama 19.7 puanla Büyük 12 şampiyonluğuna götürdükten sonra Yılın Ulusal Oyuncusu seçildi.

Jayhawks March Madness 2022 Bracket, Midwest bölgesindeki 1 numaralı tohumdur. Kansas’ın derinliklerine inmek için geri adım atmalı ve 2022 NCAA rekabetçi sınavlarını 2022 March Madness Tahminlerinize dahil etmeli misiniz? Herhangi bir NCAA yarışma grubu 2022’yi doldurmadan önce, SportsLine’da Kanıtlanmış Sistem Modelinden Mart 2022 Madness Braket Seçimini görün.

Sportsline’ın gelişmiş bilgisayar modeli, son yarışmasında Mart Çılgınlığı sınavlarını tamamen ezdi ve üç yıl içinde ikinci kez tüm CBS Sports parantezlerinin yüzde 92’sinden fazlasını geçti. Model geçen yıl son dört takımın üçünü kazandı.

Ayrıca depresyonun nasıl teşhis edileceğini de bilir. Aynı model, çift haneli tohumlarla 17 ilk turda çivilenmiş parantez üretti. Aynı zamanda, şampiyonalar arasında bir maç tahmin etmek de dahil olmak üzere, son maçtan bazı büyük üzüntülere yol açtı. Konsaka Ve Baylorve vur Houston’ın Ocaklar 1 Numarada yer almasa bile Midwest bölgesel başarısı.

2022 March Madness sınavlarınıza hakim olmanıza yardımcı olacak kanıtlanmış teknolojiye sahip olduğunuzda, şansa inanmak için hiçbir neden yoktur. Şimdi, Model 2022, NCAA yarışmasına olası her uyumu simüle etti ve optimal braketini ortaya çıkardı. Sadece SportsLine’da görebilirsiniz.

2022 Mart Madness Braket Sınavları

Modele göre, Mart 2022 Madness parantezlerini bozmak için bir ekip kuruldu: hayır. 6 Alabama Batı bölgesinde ilk turda yenilgiler. Bir sezon önce SEC Normal Sezon unvanını ve SEC Turnuvasını kazandıktan sonra, Alabama programı Nate Oats’ın üçüncü yılında 19-13’te yönetti.

READ  Dizi

Monte edilmiş SEC’de, hayır. 6. bitirmek yeterliydi, ancak bu yıl Crimson Tide’ın saldırının sonunda kusurları var. Oates hücumunu derinlikten çok fazla şut çekmeye teşvik ediyor, ancak bu özellikle güçlü bir üç sayılık atış takımı değil. Alabama, maç başına üç sayılık atışlarda (30.1) sekizinci sırada yer alırken, üç sayılık atış yüzdesinde (30.8) sadece 311. sırada yer alıyor.

2022 NCAA Turnuvası sınavlarınızda geride kalan başka bir takım: 10. sıralama Davidson Yaban KedileriKim şok numarası. 7 Michigan Eyaleti Batı Bölgesi’nin ilk turunda. Spartalılar üç sayılık atışlara maruz kaldılar çünkü 4-6’lık bir rekor kırdılar ve rakibinin eğrinin ötesinden yüzde 35’in üzerinde atış yapmasına izin verdiler. Bu, bu yıl üç sayılık denemelerde yüzde 38.6 toplayan Davidson takımına karşı kötü bir alâmet. Buna ek olarak, Wildgates’in alev püskürtücüleri var ve dört farklı başlatıcı üçlüsünde yüzde 40’ın üzerinde düşüş yaşıyor.

2022 NCAA rakiplerine karşı oynadığı beş maçın yüzde 44,9’unu eğriden çıkaran Davidson, rakamlarını oluşturmak için yalnızca zayıf A-10 takımlarına ziyafet çekmiyor. En iyi maça karşı çalıştı ve bunu Spartalılara karşı yapması planlanıyor. Yüzde 50 simülasyonlarda sayı. 10 Bu, Davidson’ın eyalette Michigan’ın önünde 7. olmasının büyük bir nedenidir.

2022 NCAA yarışması için parantez tahminleri nasıl yapılır?

Sportsline modelinde numaranın olduğu bir alan var. 5. tohum Elit Sekiz’e gider ve 14. tohum şok edici bir üzüntü verir. Bu seçenekleri çivilemek, aslında braketinizi oluşturabilir veya kırabilir. Tek yapmanız gereken, modelin kanıtlanmış geçmiş performansıyla köşeli ayraç ofsetlerini aramak. Herhangi bir braket seçimine kilitlenmeden önce bu yıl hangi sersemleticilerin aradığını görün.

NCAA Turnuvası 2022’de başka kimler derinlerde koşuyor? Elit Eight sıralamasında 5 numaralı koltuğun hangisi olduğunu ve 14. en şok edici 14. koltuğun hangisi olduğunu öğrenmek için Sportsline’ı ziyaret edin ve her maçı kimin kazandığını görünSon üç yılda braket oyuncularının yüzde 92’sini kazanan modelden.

READ  Mia Poncetto, Soho Oteli'nde siyahi bir dekanla ilişki kurmaktan suçlu bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.