New England Patriots, Miami Dolphins ile Ticarette WR DeVante Parker’ı Satın Aldı

FOXBOROUGH, Mass. – AFC Doğulu rakipleri arasında nadir görülen bir takasta New England Patriots, Miami Dolphins White Receiver’ı satın aldı. devande parker Bir kaynak Cumartesi günü ESPN’den Adam Schaffter’a yaptığı açıklamada, 2023 üçüncü tur sınavı karşılığında 2022 beşinci tur draft seçiminin yapılacağını söyledi.

yunusların elde edilmesi Dyrek Dağı Ve Cedric Wilson Jr.’ın serbest oyuncu imzası Parker’ın harcama yapmasına neden oldu. Miami, 2023 NFL Draft’ında artık iki birinci tur, bir ikinci tur ve iki üçüncü tur draft hakkına sahip olacak.

Bu arada, Parker, Patriots’ın ikinci yıl çeyreği için en iyi seçim olabilir. Mac JonesEn iyi geri dönenleri içeren alıcı ekibe katılın Jacoby Myers, Nelson Agolar Ve Kendrick Doğdu.

Vatanseverler, Parker’ın 2022’de 5,65 milyon dolar ve 2023’te 5,7 milyon dolar temel maaş talep eden Parker’ın sözleşmesinin kalan iki yılını devralıyor.

Vatanseverler, Cornerback’i kaybetmenin bir sonucu olarak 2023’te üçüncü bir tazminat turunu telafi etmeyi bekliyorlar. Jesse Jackson Ücretsiz şirkette.

Bu, Bill Belichic’in 2000 yılında Patriots’un baş antrenörü olmasından bu yana New England’ın yunuslarla yaptığı beşinci ticaret. 2007’de Vatanseverler ikinci ve yedinci tur sınavlarını Miami alıcısı Wes Welker’a sundu ve çoğu resepsiyon rekorunu kırdı (672).

Belichick, Louisville Alam Dolphins’in NFL’ye ilk tur seçimi olarak katıldıkları 2015’ten beri takımlarını Parker ile karşılaşmaya hazırladığının çok iyi farkında.

Belichick, Dolphins’e karşı 2020 maçından önce Parker hakkında konuştu. Belich, “Harika bir yeteneği var,” dedi. “Harika bir atlet, iyi koşuyor, iyi elleri var, yakalama sonrası koşma yeteneği iyi ve seviyesinde iyi. Derin toplarda çok sorun çıkarıyor. Güçlü, engelleri aşabiliyor. yakalayıcı veya koşan oyuncu, böylece üç seviyeye de saldırabilir, savunma yapabilir ve üçünü de üretebilir. [receiver spots]”

READ  Dizi

6 fit-3, 219 kiloluk Parker geçen sezon 10 maçta (sekiz başlangıç) ve 515 yard ve iki touchdown için toplam 40 resepsiyonda oynadı.

NFL kariyerinde 93 maç (64 başlangıç), toplam 4.727 yard ve 24 touchdown için 338 resepsiyon oynadı. O, tüm zamanların altıncı önde gelen yunus alıcısıdır.

Parker’ın çıkış sezonu, 2019’da 1.202 yard ve 72 yakalamada dokuz touchdown kaydettiği zaman geldi. Ancak, sonraki iki sezonda sağlığı nedeniyle üretimi sınırlıydı, dokuz entegre maçı kaçırdı ve toplam 1.308 karşılama alanı kaydetti.

Dolphins’in yeni eğitim ekibi, yakalandıktan sonra ayrımlar ve yardalar oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir alıcı odası oluşturduğunda, Parker – geleneksel olarak bir mülk sahibi – farklı bir adam olarak göze çarpıyordu.

ESPN’den Marcel Louis-Jacques bu rapora katkıda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.