NFL, Detroit 2024 draftına ev sahipliği yapmayı seçti

Motown, 2024 NFL Draftının sahnesi olacak.

NFL Pazartesi günü Florida, Palm Beach’teki yıllık lig toplantısında, draftın Detroit’teki Campus Martius Park ve Hart Plaza çevresinde gerçekleşeceğini duyurdu.

NFL Komiseri Roger Goodell yaptığı açıklamada, “Taslak, ülke çapında önemli bir sezon dışı olay haline geldi ve 2024 NFL Draft’ını Motor City’ye getirmek için Lions ve müttefikleriyle birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.” Dedi. “Visit Detroit, Detroit Spor Komisyonu ve Detroit City’nin yardımıyla, Lions coşkulu bir hayran kitlesi ve tüm seyirciler ile üç günlük inanılmaz bir deneyimle yönetilecek.”

Taslak deneyiminde üç günlük hayran teması olacak.

Oyunlar, sergiler, konserler ve imza oturumları ile taraftarların Vince Lombardy Trophy ile fotoğraf çekme fırsatının tadını çıkarabilecekleri interaktif bir futbol tema parkı olacak.

Detroit ilk kez bir drafta ev sahipliği yapıyor.

Visit Detroit Başkanı ve CEO’su Claude Molinari, “Bugün, 2024 NFL Draft’ının Motor City’ye geldiğinin duyurulmasıyla Detroit için tarihi bir gün” dedi. “Detroit ziyareti, misafirperverlik topluluğundaki ortaklarımızla birlikte çalışmayı dört gözle bekliyor. Gösteriler.”

Bu yılki draft Las Vegas’ta, 2023 etkinliği ise Kansas City’de yapılacak.

READ  Dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.