Robinhood için nefes alamadım

3D Systems Corp.: “Her zaman gelindir, asla gelin olmaz. Size söylemeliyim, 3D sistemlerin ve onların 3D dünyasının tamamının insanlara para kazandıramayacağını düşünüyorum. Nvidia

AT&T Inc: “Bilanço hoşuma gitmiyor, çok endişeliyim. [about the company’s spin-off of WarnerMedia]. … Bilançolarına göre rekabetlerinin daha fazla olduğunu düşünüyorum.”

Cladstone Land Corp.: “Stoklar çok yüksek. Biraz ödev yapalım. … Beni etkiledi ama iyi sonuç vermedi.”

Robinhood Markets Inc.: “Maliyetlerini düşürürlerse ve büyümeye devam ederlerse daha çok hisseye dönüşür. Ama çok olursa nefes alamam.”

İskoç Mucize-Grow Co.: “Yine geçen yıl söylenenlere karşı bir bahar satış sezonuydu ve bence bu, insanların çiftçilik yapıp yapmayacağına dair bir oyun. Ve geçen yılki gibi bir yıl olmayacağını düşünüyorum.”

Holding AG’de: “Bu 8 milyar dolarlık bir şirket ve para kazanmadıkları gerçeğine bakılırsa çok fazla olması muhtemel. Para kazanmaya başlarlarsa, sorun olmadığını söylüyorum.”

Solaredge Teknolojileri A.Ş.: “Bu şirketi seviyorum ama bence büyük bir sıçrama, tavsiye etmeyeceğim. Ama para kazanıyor, bu yüzden korkunç bir hisse değil. İyi bir yatırım, büyük değil.”

Açıklama: Kramer Charitable Trust, Nvidia’da hisse sahibidir.

READ  Dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.