Sarah Pauline, Alaska’daki Kongre için aday olacağını açıkladı

Alaska’nın eski valisi ve 2008’de Cumhuriyetçi Parti’nin başkan yardımcısı olan Sarah Pauline, Cuma günü Alaska’nın tek kongre koltuğuna aday olacağını söyledi. Cumhuriyetçi Partiyi tanımlar.

Geçen ay zamansız ölümü eyalette son 50 yılın en büyük siyasi değişimini tetikleyen Cumhuriyetçi Dan Youngl’ın boş Meclis koltuğunu doldurmak için yaklaşık 40 adayla kalabalık alana katılacak.

Bayan Pauline’e yaptığı açıklamada, Mr. Young’ın geleneğine saygı duymayı planlarken, aynı zamanda krizdeki bir ulusun distopik bir resmini çizerek, “aşırı solu”, yüksek gaz fiyatlarını, enflasyonu ve yasadışı göçü eleştirdiğini söyledi.

Açıklamada, “ABD kritik bir dönemeçte” dedi. “Aşırı solun ülkeyi yok ettiğini gördüğümde, savaşmam gerektiğini biliyordum.”

Bayan Pauline, Senatör John McCain’in onu görevden alıp Cumhuriyetçi cumhurbaşkanlığına aday gösterdiği Ağustos 2008’den bu yana cumhurbaşkanlığı için kampanya yürütüyor.

Ancak siyasi hayata uzun bir ara verdikten sonra, Bayan Pauline son haftalarda yeniden aday olmak için her zamankinden daha aktif olduğuna dikkat çekti. Yakın zamanda Sean Hannity ile Fox News’da göründüğünde, Bayan Pauline, “Her şeyin bir zamanı ve mevsimi vardır” dedi.

Ayrıca eski Başkan Donald J. Trump’ı ilham kaynağı olarak nitelendirdi. İkili, 2016’da onu başkan olarak desteklediklerinde bir platformu paylaştılar. “Donald Trump gibi kaybedecek hiçbir şeyi olmayan insanlara ihtiyacımız var. Benim gibi” dedi.

Muhafazakar Kablo Ağı Newsmax’ta geçen hafta Mr. Bunu bir onur olarak gördüğünü söyleyerek Young’ın koltuğuna oturma olasılığını dışlamadı. “Benden kilisede hizmet etmemi ve onun yerini almamı istersen, alçakgönüllü ve onurlu olacağım.” Bayan Pauline Network dedi ki. “Kalp atışında, yapacağım.”

Pauline Cuma günü yaptığı açıklamada, otuz yıl önce Vasilla’daki belediye meclisine ilk kez seçildiği Alaska’daki hizmetinin mirasına dikkat çekti. Halen Vasilla’da yaşadığını ve Washington’a gönderilse bile hükümete bağlılığının devam edeceğini söyledi.

READ  Dizi

Cumhuriyetçi seçmenleri motive eden kırmızı et siyasetini tekrarlayarak, ulusun “ABD’nin son gündemi olan sosyalist, büyük solun hükümetine karşı savaşacak” liderlere ihtiyacı olduğunu söyledi.

Yarışa katılma kararı, New York Times’a karşı bir iftira davası açtığı için ulusal ilgi görmesiyle geldi.

Pauline, The Times onu yayınlarken kendisine iftira atıldığını söyledi. 2017 Başyazısı Politik söylemini kitlesel kurşunlamalarla çarpıtıyor. bir tahkim mahkemesi Takım elbise atıldı, Federal yargıç davadan söz ettikten bir gün sonra, jüri lehinde karar verirse iddiaları reddedeceğini, çünkü hukuk ekibinin kamuya mal olmuş kişiler için yüksek yasal standartları karşılamadığını söyledi. Times, şüpheli hatayı yayınlanır yayınlanmaz kabul etti ve düzeltti ve en az 50 yıldır ABD mahkeme salonunda bir hakaret davasını kaybetmedi.

88 yaşındaki Sn. Kongrede uzun süredir Cumhuriyetçi olan ve ilk olarak 1973’te seçilen Young, 18 Mart’ta öldü. Eski görevini dolduracak potansiyel adaylar arasındaki çatışma neredeyse anında başladı. Cuma, resmi belgelerin sunulması için son tarih ve Alaska hizip seçimleri, Cuma öğleden sonra 37 adaydan teklif aldı.

Özel seçim 11 Haziran’da yapılacak. En çok oyu alan ilk dört aday 16 Ağustos özel genel seçimlerine gidiyor. Devlet ilk kez benzersiz “İlk Dörtlü” sistemini kullanıyor. Bay. Gençler koltuğu için olağan açık birincil ve özel genel seçimlerin aynı gün yapılması kafa karışıklığına neden oluyor.

Bayan. Pauline, Alaska siyasi kraliyet ailesinin Cumhuriyetçi varisi Nick Beckish III dahil olmak üzere aşırı sağcı ve kurumsal Cumhuriyetçi rakiplerle karşılaşacak; Eyalet Senatörü Joshua Revak, eskiden Mr. Gençler için görev yapan Iraklı savaş gazisi; Ve Trump yönetimi sırasında Hindistan İşlerinden Sorumlu Dışişleri Bakan Yardımcısı olarak görev yapan Tara Sweeney.

Bay, “Kesinlikle bir engeli var,” dedi. Reveck’in kampanya danışmanı Art Hockney, Bay Pauline, Bay Pauline hakkında şunları söyledi: Rewak’ı yenmek için “dosyalamak isteyenin” “getirmesi” gerektiğini söyledi.

READ  Dizi

Eski bir ortopedi cerrahı olan Al Gross, 2020’de Senato’yu kaybetti ve bağımsız olarak çalışıyor ve Anchorage Meclisi üyesi olan açık sözlü bir eşcinsel Demokrat olan Christopher Constant da dahil olmak üzere Bayan Pauline’den ilerici bazı güçlü zorluklarla karşı karşıya kalacak.

Büyük bir partinin başkanlığına aday olan üç kadından biri olan Bayan Pauline, 2012’de Bay Trump’ın destekçilerinin birçoğu onu eski rakiplerine karşı yarışmaya ikna ettiğinde başkanlığa aday olmayı reddetti. Başkan Barack Obama.

Son zamanlarda, bir zamanlar onu yılda 1 milyon dolara katkıda bulunan olarak işe alan ve kampanyasının temelini atan Fox News’e geri döndü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.