Tom Cruise ve Paramount ‘Mission: Impossible 7’ sürümünden ayrıldı

“Mission: Impossible 7”, Kovid, üretim gecikmeleri, artan bir bütçe ve durmuş bir tiyatro yayın takvimi tarafından rahatsız edildi.

Gerçek imkansız görev? arasında bir uzlaşma Tom Cruise Ve Paramount Resimleri.

bir ifadede hollywood muhabiriBirçok departman yetkilisi suçladı “imkansız hedef 7” şu anda önde gelen yıldız ve yapımcı Cruise ile prodüksiyon şirketi Paramount Pictures arasındaki dağıtım savaşının merkezinde.

O zamanlar Birden fazla Devlet ile ilgili üretim gecikmeleri “M: I 7″de stüdyo, Tentball haklarının son taksiti için 45 günlük tiyatro penceresini Paramount +’ya getirmek için yola çıktı. Kaynaklara göre, seyir daha geleneksel (ancak kesinlikle 2022’de sona eren) üç aylık bir pencereye ayarlandı.

Cruise’un Paramount ile bir anlaşmaya varması için bir avukat atadığı söyleniyor, ancak müzakerelere devam etmek için “M: I 7” yi bekliyorlar.

“Bunun için [Cruise]Bir Paramount kaynağı THR’ye verdiği demeçte, 45 gün günden güne gitmek gibidir. “Ayrıca, törende izlenecek bir film için bir tarih belirlemenin insanları tiyatroya gitmeye teşvik edeceğini hissetti.”

Christopher Macquarie’nin M: I 7’sinin çıkış tarihi, şu anki prömiyeri 14 Temmuz 2023 olarak belirlenen dört kez ertelendi. THR kaynaklarına göre Cruise, artık üretim sürecini bir müzakere stratejisi olarak genişletiyor. Sekizinci (ve muhtemelen son) film

“Mission Impossible”ın mülkiyeti, 2018 yılında “Mission: Impossible: Fallout” serisinin dünya çapında 791,6 milyon dolar hasılat elde eden en yüksek hasılat yapan filmi olan Paramount için bir altın madeni olduğunu kanıtladı. “Mission Impossible”ın mülkiyeti Paramount için 3.5 milyar dolardan fazla para topladı.

“Olacaksın [‘Mission: Impossible’] Tam bir liste 7 ve 8’e sahip olsanız bile, ”dedi bir stüdyo kıdemlisi THR’ye. “Marvel, Bond’un standartlarına göre çılgınca pahalı değiller.”

Ancak, “M: I 7” 290 milyon dolarlık vergi indirimleriyle listenin başında geliyor. Kaynaklar, Cruise’un Paramount Pictures’ın yeni CEO’su ve CEO’su Brian Robbins’i yedinci ve sekizinci filmi bitirmek için “Mission: Impossible” için daha fazla ödemeye “zorladığını” söylüyor. “M: I 8″in üretiminin halihazırda devam ettiği söyleniyor.

READ  Dizi

Eski Paramount CEO’su Jim Giannopoulos, Paramount + sürümünden önce “M: I 7” sinema gösterim penceresini azaltmadığı için kovuldu.

“Jim her şey arasındaki köprüydü [Paramount’s] şeriat [Redstone] Ve [president and CEO] Pop [Bakish] Jim’in doğru olduğunu düşündüğü şeyi beğendi ve yaptı, “Cruz ile olan ilişkiyi koruyacağını söyleyen bir kaynak dedi. [Jim] THR’nin haberine göre, Shari ve Pop sihirli bir değnek sallayabileceklerini ve yıldızı sıkıştırılmış pencereyi kabul etmeye zorlayabileceklerini düşündüler. “Tom oyunda çok kararlı.”

Paramount yorum yapmaktan kaçındı.

Benzer şekilde, kaynaklar Cruise’un yeni Paramount CEO’su Gibbons ile yüz yüze görüşmeyeceğini belirtiyor.

İçeriden biri, “Tom istediğini söylüyor, stüdyo istediğini söylüyor” dedi. “O zaman Tom istediğini alır.”

Bu, “M: I 8” için büyük bütçeyi ve “M: I 7″ye yapılan son rötuşlar için finanse edildiği iddia edilen ekstra parayı içerir.

“M: I 8” 28 Haziran 2024’te vizyona girecek.

Kayıt ol: En son film ve TV haberleri için takipte kalın! E-posta bültenlerimize buradan kaydolun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.