Trey Young’ın son kahramanlıkları, Hawks’ın Cavaliers’a karşı oyun başarısı ile ‘iş icabına bakmasına’ yardımcı oluyor

Zorlu bir yol ortamının ağırlığı altında ve bir başlangıç ​​merkezi ile çift haneli bir açıkla karşı karşıya kalmak Clint Cabella Dizinden sakatlanan Atlanta Hawks, ciddi ihtimallere karşı Cuma günkü play-off maçının yarısına girdi.

Bu arada, Hawks baş antrenörü Nate Macmillan oyuncularına “inanmayı” öğretti, ancak Macmillan takımının geçen sezonki zaferinin – geçen sezonun Doğu Konferansı finaline ulaşarak – zorlu Cleveland Cavaliers’a karşı liderlik etmelerine yardımcı olacağını umuyordu.

Macmillan, “Bu takım böyle anlar için kuruldu” dedi.

Ama hepsinden önemlisi Macmillan, Hawks’ın All-Star Puan Kartı olduğunu biliyordu. trey genç Bu gibi anlar için özel olarak tasarlanan ve 107-101’lik bir galibiyet elde etmelerine yardımcı olmak için tasarlanan Young, ikinci yarıda inanılmaz 32 koşu dahil 38 sayı kaydetti.

Hawks, Young’ın büyük gecesinin ardından Pazar günü Miami’de başlayan ilk tur playoff serisinde Doğu Konferansı’nın en seri başı olan Miami Heat ile karşılaşmaya hazırlanıyor.

Macmillan, “Trey oyununa, yeteneğine çok güveniyor ve sürekli kendine güveniyor.” Dedi. “Trey oyununa çok güveniyor ve sürekli kendine güveniyor. Oyununda panik görmedim. İkinci yarıda zirveye çıktı. [and] Agresifti. O şutlar düşmeye başladı, ilk yarıda yaptığı şutlar ikinci yarıda düşmeye başladı.

3 sayılık mesafeden 4’ten 11’e genç şut ve birkaç geriden gelen şut delip geçti, bu da Hawks’ın geç saatlerde liderliğini korumasına yardımcı oldu. İyi eyleme dokuz yardım ekledi.

Young, “Oyunun başında biraz okuma yaptılar ve bazı değişiklikler yaptılar ve ben de takımımı dahil etmeye çalıştım” dedi. “Birkaç şut kaçırdım ama agresif olmalıydım. İkinci yarıda bunu yaptım.”

Hawks üçüncü çeyreğin sonlarında, üçüncü ve dördüncü çeyreklerin her birinde 16’şar sayıyla genç üçlüklerde ilk liderliği ele geçirdi ve ikinci yarıda rekor gelir elde edemedi. Onun cesareti, ikinci yarıda 14 sayılık bir açığın üstesinden gelmesine yardımcı oldu.

READ  Dizi

Cavaliers baş antrenörü JP Pickerstaff, “Sıçrama çemberinden atış yaptı” dedi.

ESPN rakamlarına ve raporlarına göre Young, ikinci yarıda Cavaliers’tan (40) daha fazla, ikinci yarıda 56 veya 43 sayı atan Hawks’a gol attı veya asist yaptı.

Young, “İşi biz hallettik” dedi. “Bu gece kaybettiğimiz takım kesinlikle playoff’u hak ediyor ama bu yıl çok zordu. Yapamadılar. Savaşmaya devam etmemiz takımımız için bir kanıt.”

İlk çeyrekte 38 sayı ile Cavaliers, sıcak bir 3 sayılık atışın ardından çift haneli bir öne geçti. Larry MarkanenAradan önce ilk yarıda 17 sayı kaydetti ve 3 sayı aralığından 8 sayı 5’e düştü. Morganen, Cavaliers’ta 26 sayıyla liderliğini sürdürdü. Darius Çelenk Gelecek vaat eden, genç yetenekli bir ekibe 21’i ekledi.

Cavaliers baş antrenörü JP Pickerstaff maçtan sonra, “NBA’de olduğumdan beri benim için çok eğlenceliydi.” Dedi. “Bu, çevremde bulunduğum şekilde çok özel olan bir grup yoldaş. Etrafımda, herhangi bir kişisel iltifat veya başarıdan daha fazla birbirini önemseyen bir grup yoldaş değilim. Bu, iyiliği içindi. yıl boyunca ekip. Ayrılık özeldir ve bunu takdir ediyorum.”

Cavaliers All-Star Merkezi Jared Allen Sol parmağı kırık 19 maç kaçırdıktan sonra başlangıç ​​kadrosuna geri döndü. Allen, 6 Mart’tan beri forma giymedi ancak maçı 11 sayı ve 3 ribaund ile tamamladı.

Hawks, Cavaliers’ın ortalığı yaptığı ilk yarıda Capella’yı kaybetti. Evan Mobley Kabela’nın dizine düştü. Hawks daha sonra Cabella’ya saha dışında aşırı ekstansiyonlu sağ diziyle yardım etmek zorunda kaldı. Sıcağa karşı uygunluğu net değildi ve Macmillan hiçbir güncellemesi olmadığını söyledi.

Young, ikinci yarısında hafif bir kesintiyle, “Bence herkes dışarı çıktığında biraz fazla katkıda bulundu” dedi.

Miami ile yüzleşme konusunda Young, “Yani, özellikle son zamanlarda burada tüm silindirlere tıklıyorlar, bu yüzden bizden biraz daha rahatlar, bu yüzden onu getirmeye hazır olmalıyız. Kalabalığı biliyoruz. Çıldıracak, ortam eğlenceli olacak, bu yüzden kilit altında. İşi halletmeye istekli olmalısın. “

READ  Dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.